Profesionálna kontrola pred dovolenkou

Keď sa chystáte na cestu na dovolenku autom, vždy sa oplatí nechať si vozidlo predtým skontrolovať v servise. Porucha na aute vám tak nepokazí dovolenku. Vynaložená investícia do kontroly sa vám bohato vráti, pretože opravy v zahraničí môžu byť veľmi nákladné a časovo zdĺhavé.

BratOS vám ponúka kontrolu vozidla pred dovolenkou:

  • Pre všetky modely vozidiel ľubovoľného veku

  • Kvalifikovaná a rýchla diagnostika nedostatkov

  • Originálne náhradné diely podľa štandardov pre prvovýbavu

Patrí sem kontrola bezchybného prevádzkového stavu a prípadného opotrebenia dielov a komponentov súvisiacich s bezpečnosťou. Ak sa objavia nejaké problémy, naši servisní mechanici ich s vami prediskutujú a ihneď dajú všetko do poriadku. 

cena od 20 EUR

Profesionálna kontrola pred dovolenkou

Servis klimatizácie

Klimatizácia by mala byť čistená a dezinfikovaná aspoň raz ročne. Ak sa nečistí, množia sa v nej huby, plesne, vírusy a baktérie. Ideálnym časom na kontrolu a servis klimatizácie a doplnenie chladiva je jar, keďže klimatizáciu využívate najmä v lete. 

Najčastejšou príčinou nefunkčnosti systému je únik chladiva alebo závada kompresora. Pri novších vozidlách je potrebná pri určitých typoch závad aj pomoc diagnostického prístroja. 

cena od 20 EUR + materiál (chladivo, filter)

Nastavenie svetlometov

Správne nastavenie svetlometov alebo zmeranie intenzity osvetlenia autožiarovky, ktorá v priebehu jej životnosti klesá, zvyšuje vašu viditeľnosť na cestách.

Dokážeme nastaviť všetky druhy svetlometov na elektrickom regloskope - halogénové, xenónové aj LED svetlomety. V prípade správneho nastavenia sklonu svetlometov svetelný lúč primerane osvetľuje vozovku, resp. neoslňuje protiidúce vozidlá.

cena od 10 EUR 

Príprava a zabezpečenie STK, EK

Pre šetrenie Vašeho času Vám pripravíme vozidlo na STK + EK a samozrejme ju aj absolvujeme a Vy už dostanete vozidlo s novou STK a EK.

Ak Vám končí platnosť STK a EK, zverte svoje auto do rúk našich odborníkov v autoservise. Vaše vozidlo skontrolujeme, pripravíme na technickú (STK) a emisnú (EK) kontrolu a STK vybavíme za vás. Vozidlo zanecháte u nás v servise a po vykonaní kontroly s platnou STK si ho vyzdvihnete. 

 

Kontrola vozidla naším mechanikom odhalí všetky nedostatky, ktoré bránia vykonaniu STK. S prípravou vozidla na STK sa vyhnete prípadným nepríjemnostiam a finančným nákladom, ktoré sú spojené s opakovaním kontroly STK.

V prípade zistenia nedostatkov budeme všetko konzultovať s Vami a po dohode prípadné nedostatky odstránime. 

Cena od 120 EUR

Profesionálna kontrola pred kúpou vozidla

Pokiaľ plánujete kúpiť staršie vozidlo a chcete mať istotu, že nekupujete mačku vo vreci, v našom servise Vám vozidlo skontrolujeme a objektívne posúdime jeho stav. Ušetríte si tým nielen množstvo času, ale aj dostanete dôkladné a hodnoverné informácie o stave kupovaného vozidla. Na počkanie a vytlačíme ODOPass z RPZV.

Výpis z registra prevádzkových záznamov vozidiel, alebo inak nazývaný ODO-Pass/ODO-Pass EU zobrazuje skutočný stav kilometrov, identifikačné číslo vozidla VIN, značku a obchodný názov vozidla, dátum prvého prihlásenia vozidla, dátum prvého prihlásenia vozidla v SR.

Cena od 20 EUR

Rezervácia termínu