Výhody autoservisu BRATOS

Značkové diely pre Vašu bezpečnosť

Pri výrobe vozidla sa používajú iba diely, ktoré kvalitou zodpovedajú štandardu jednotlivých značiek. Aby bola zachovaná bezpečná sériová kvalita a funkčnosť tvorená podľa prísnych predpisov, odporúčame použiť aj v prípade údržby a opravy značkové diely.

Odborne opravené vozidlá s použitím značkových dielov zodpovedajú svojimi vlastnosťami, napríklad pri náraze novému vozidlu.

Sme v certifikačnom procese pre Certifikované miesto opravy CMO — tým máte istotu, že vozidlo bude spĺňať aj po oprave všetky bezpečnostné parametre tak, ako ich stanovil výrobca. 

 
Certifikované nástroje, vybavenie a diagnostické prístroje

Ako odborný servis investuje BratOS tisíce eur ročne do špeciálnych nástrojov a vybavenia dielni, ktoré predpisujú výrobcovia vozidiel, kvôli odborným opravám. Mnohé z týchto prístrojov boli vyvinuté spolu s vozidlami a zaručujú presné nastavenia, rýchle vyhľadanie chyby a krátky čas na opravu a údržbu.

Používame originálne katalógy náhradných dielcov a dielenské príručky priamo od výrobcov, aby sme zabezpečili opravu podľa najnovších postupov výrobcu.

V oblasti opráv a údržby vozidiel VW Group (Audi, Vokswagen, Seat a Škoda) máme zaistené originálne diely, poradenstvo a špecializovanú technickú podporu importérov.

Mechanické aj autoelektrikárske opravy

Náš autoservis Vám poskytne prvotriedny servis, originálne diely, poradenstvo a kompletná dokumentácia. Značkový servis BratOS Vám ponúka okrem, servisných prehliadok a LongLife-Service ešte omnoho viac: akcie upravené pre Váš model, sezónne ponuky a odborné servisné prehliadky, Poskytujeme tlač ODO pasov a zápis do elektronických servisných knižiek.

kontakt

Klampiarske a lakýrnicke práce

Máme vlastnú klampiarsku dielňu s rovnacou stolicou a vlastnú lakovňu, čo skracuje dobu opravy na minimum Ekologické lakovne - hlavne pri práci s lakmi narábame s odpadmi v súlade zo zákonom s ohľaduplnosťou k životnému prostrediu.

kontakt

Príprava a zabezpečenie STK, EK

Pre šetrenie Vašeho času Vám pripravíme vozidlo na STK + EK a samozrejme ju aj absolvujeme a Vy už dostanete vozidlo s novou STK a EK.

rezervujte si termín

Opravy poistných udalostí na krycí list

Kalkulácie poistných udalostí kalkulačným softwarom Audatex. Vykonávame opravy bezhotovostne na krycí list. Všetky formality vybavíme za Vás, vykonáme obhliadku, opravíme na krycí list. Vy zaplatíte len spoluúčasť a máte opravené auto.

rezervujte si termín

Diagnostika na všetky typy vozidiel

Vykonávame online diagnostiku koncernovým systémom ODIS s prístupom do koncernového systému tak ako autorizovaný servis. Kódovanie riadiacich jednotiek,  kódovanie imobilizéru a iných systémov, diagnostika na vozidlách v záruke s chránenou diagnostikou.

rezervujte si termín

Servisné prehliadky

Pravidelné servisné prehliadky zvyšujú trvalú hodnotu a spoľahlivosť Vášho vozidla. Každú pravidelnú prehliadku a samozrejme aj ostatné opravy zaznamenáme do RPZV a servisnej knižky čo Vám umožní presne zdokladovať starostlivosť o vaše auto pri predaji.

rezervujte si termín

servis a opravy klimatizácií

Servis a opravy
klimatizácií

Montáž  ťažných zariadení

Montáž
ťažných zariadení

Výmena autoskiel

Výmena autoskiel

Predaj pneumatik

Predaj pneumatik

 

Montáž elektronických  zabezpečovacích zariadení

Montáž elektronických
zabezpečovacích zariadení

Kontrola bŕzd, brzdovej  kvapaliny a ostatných náplní

Kontrola bŕzd, brzdovej kvapaliny
a ostatných náplní

 

Insuria

Vybavenie poistenia vášho vozidla priamo u nášho partnera na poistenie Insuria.

V prípade poistnej udalosti na vašom vozidle sa postaráme o všetko potrebné, od obhliadky až po opravu.

Preverenie vozidiel

Profesionálna kontrola pred kúpou vozidla

Pokiaľ plánujete kúpiť staršie vozidlo a chcete mať istotu, že nekupujete mačku vo vreci, v našom servise Vám vozidlo skontrolujeme a objektívne posúdime jeho stav. Ušetríte si tým nielen množstvo času, ale aj dostanete dôkladné a hodnoverné informácie o stave kupovaného vozidla. Na počkanie a vytlačíme ODOPass z RPZV. Výpis z registra prevádzkových záznamov vozidiel, alebo inak nazývaný ODO-Pass/ODO-Pass EU zobrazuje skutočný stav kilometrov, identifikačné číslo vozidla VIN, značku a obchodný názov vozidla, dátum prvého prihlásenia vozidla, dátum prvého prihlásenia vozidla v SR.